Svátek má: Hana

Zprávy

Velikost textu:

Korwin: Šíření koronaviru doprovází různé teorie, jedna vede do Polska

Korwin: Šíření koronaviru doprovází různé teorie, jedna vede do Polska

Především se objevilo podezření, že stejní lidé, kteří podporují eutanazii, aby "osvobodili společnost od zbytečných starých lidí" vymysleli CoV-19, píše Janusz Korwin-Mikke, polský europoslanec, na facebooku .

Janusz Korwin-Mikke, polský europoslanec
3. května 2020 - 11:30
 
Nicméně je to nepravděpodobné - a také: kdyby to udělali Američané, tak by se osvobodili  od zbytečných starých lidí, ale ne Číňané!!! A kdyby to udělali Číňané - nebojovali by s touto epidemií s takovou vášní. Takže hypotéza padá.

Někteří lidé znovu zmiňují slova staršího Davida Rockefellera - a přemýšlí, jestli se náhodou šílení multi-miliardáři nenudili čekáním  na tuto velkou krizi ((konec konců sám Velký David už nežije ...), takže novináři si tak trochu vymýšleli.


Druhé podezření je vážnější: virus byl zmutován v laboratoři. A tady padají podezření na Američany, protože to jsou ti, kteří patentovali (proč?) virus SARS-2. Během dvou let můžete vytvořit  "prospěšnou" SARS-CoV-19 mutaci – za předpokladu, že virus reprodukujete  několikrát denně.Je zde obvinění, že byste museli kontrolovat lidi, pokud jde o žádoucí mutaci?!? Odpověď zní: " Přesně tak! Nebylo to možné zkontrolovat - tak nasadili Číňanům virus, o kterém si mysleli, že je nebezpečná biologická zbraň - nikoli hrozba jen pro nemocné a staré!!"

Konkurenční teorie: Biologické zbraně vytvářeli ve Wuchanu - a neúspěšný prototyp unikl.

Tyto dvě teorie mají také slabé místo - protože tento virus zjevně přešel ze zvířat a poměrně vzácně. Je Donald Trump tvrdí, že má stopu, která vede k Číně, ale ani CIA tato tvrzení tentokrát nepodporuje, ale víme, že Trump má pravdu vždy až napodruhé.


Další teorie předpokládají, že to byli fanatici Nového světového řádu, kteří nečekali na světovou krizi, sami tento virus zmutovali. Tady jsou opět dvě varianty.

Jedna - vydělávat peníze z vakcíny, jako v případě "prasečí chřipky". Teorie je evidentně nesmysl, protože tito lidé mají už dost peněz, které do si do posmrtného světa nevezmou - a utratí své obrovské peníze na účely (podle jejich názoru...) společensky prospěšné a dokonce nezbytné. Navíc: potom by nejdřív připravili tuto vakcínu!

Za druhé – snížit lidskou plodnost pod záminkou vakcíny. To by bylo velmi pravděpodobné vzhledem k projevům Billa Gatese nebýt toho, že tato vakcína ještě není, a tahle mini-epidemie skončí dřív.

„Ale existuje další hypotéza - úzce související s Polskem. A s Čínou. Na mém webu  vám dávám originální text autora. Je podepsaná přezdívkou, ale znám ho osobně a vím, že je skutečně spojený s průmyslem, o kterém píše," končí příspěvek Janusz Korwin-Mikke.

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)