Svátek má: Stanislav

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• JÁ UŽ VÍM JAKÝ JSTE HOVADA PRAVIČÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁCI KAPITALISTI,JÁ SI PAMATUJI TY VAŠE PRAVIČÁCKÉ KAPITALISTICKÉ VÝHRUŽKY,VÁS ČESKÉ STŘEDOŠKOLÁKY VYHÁŽEME,JSTE MOC DRAHÝ,NABEREME SLOVÁKY,PAK POLÁKY,PAK UKROŠE,PAK RUMUNY,NASRAT PRAVIČÁCI KAPITALISTI.
• AKORÁT BY Z ČESKÝCH STŘEDOŠKOLÁKŮ DALŠÍCH 30 LET DĚLALI UKROŠE V EXEKUCI,ABY BYLI JEEEEEEEEEEEŠTĚ BOHATŠÍ A NACPALI BY ATOMOVKY NA KRYM.pak se tam budou šermovat S RUSÁKAMA NA UKRAJINĚ,UKRAJINCI BUDOU V ČR A JÁ POD MOSTEM NE NASRAT PRAVIČÁCI KAPITALISTI.
• já jim dám NATO NATO NATO NATO,ANI ZÁKLADNÍ ZÁKONY OSN TY HOVADA ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓDS NEDODRŽUJÍ,JÁ JIM DÁM VOLEBNÍ HLAS ,AKORÁT BY Z ČESKÝCH STŘEDOŠKOLÁKŮ DALŠÍCH 30 LET DĚLALI UKROŠE V EXEKUCI,ABY BYLI JEEEEEEEEEEEEEEŠTĚ BOHATŠÍ A NACPALI BY ATOMOVKY NA KRYM.
• FURT by ÓÓÓÓÓÓÓÓÓDEEESÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁCII PRAVIČÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁCKÝ KAPITALISTICKÝ HOVADA CPALI ATOMOVKY NA KRYM NA CO DO PRDELE,NA TO JIM NIKDY ŽÁDNÝ VOLEBNÍ HLAS NEDÁM NASRAT,AŤ JDE ODS DO PRDELE,AŤ SI STRČÍ ÓÓÓÓÓDS PRAVIČÁÁÁÁÁÁÁÁÁCKOU PROPAGANDU DO PRDELE.
• FURT NATO NATO,JINAK ŠIKANA OD PRAVIČÁKŮ KAPITALISTŮ,ALE PŘITOM NEDODRŽUJÍ ANI ZÁKLADNÍ ZÁKON OSN,KTERÝ MĚ ČESKÉMU STŘEDOŠKOLÁKU MÁ ZAJISTIT DŮSTOJNÝ ŽIVOT,ALE FURT NATO NATO A NACPEME ATOMOVKY NA KRYM,sami si strčte atomovky do prdele KRETÉNI.
• ANO BYLO LÍP,levicový kapitalistický Faltýnek,levicový udavačský kapitalistický zloděj Babiš,co z Agrofertu loni ukradl pro sebe 110 milionů ať jsou na Mírově v teplákách!Vlastizrádci Marie Benešová má 120 000,v hradní LDNce Zeman bere 300 000 za lhaní!!
• UKRAJINA JE ROZESRANÁ OD NATO,NATO,USA,A OD RUSŮ,ALE FURT ŠIKANA ŠIKANA OD PRAVIČÁKŮ KAPITALISTŮ DEJ DEJ SVŮJ VOLEBNÍ HLAS,PAK TU BUDE CELÁ UKRAJINA,PRAVIČÁCI BUDOU MILIARDÁČI A ČESKÝ STŘEDOŠKOLÁCI BUDOU CHCÍPAT POD MOSTEM NE,NASRAT.
• Až si dokončím základní školu a doučím se němčinu,už se na to těším,tak budu mít např.čecháčkovské vysokoškolské politické pravicové i levicové kapitalisty jako Babiš,Faltýnek,Zeman s Benešovou u zadní části půlek prdele!A mohu se už na ty agentůry vys...
• TY PRAVIČÁCKÁ KAPITALISTICKÁ HOVADA NEDODRŽUJÍ ANI ZÁKLADNÍ PRÁVO OSN,KTERÉ ČESKÉMU STŘEDOŠKOLÁKU MÁ ZARUČIT DŮSTOJNÝ ŽIVOT a furt ti budou NAŘIZOVAT NATO,NATO,USA,jINAK ŠIKANA OD PRAVIČÁKŮ KAPITALISTŮ NEBO KREML A ZASE ŠIKANA,KRETÉNI.
• Proto svůj čistý vzduch,své pole bez Babišových sraček na řepku,lesy bez jedů,bez chemtralů letadel,bez cizích ruských bank,bez otrokářů,bez čmoudů doktorů a bez prolhaných Faltýnků,Hamáčků Babišů a velezrádných Zemanů z LDN a injekcí vystrašených doktorů
• KTERÁ JE PŘEDRAŽENÁ A NENÍ ČESKÁ.TY PRAVIČÁCKÁ KAPITALISTICKÁ BABIŠOVA HOVADA NEDODRŽUJÍ ANI ZÁKLADNÍ PRÁVO OSN,KTERÉ ČESKÉMU STŘEDOŠKOLÁKU MÁ ZARUČIT DŮSTOJNÝ ŽIVOT,MÍSTO TOHO Z TEBE DĚLAJÍ PRO VLASTNÍ HRABOŠENÍ A KLEPTOKRACII OD 89 UKROŠE V EXEKUCI.
• KTERÁ JE PŘEDRAŽENÁ A NENÍ ČESKÁ.TY PRAVIČÁCKÁ KAPITALISTICKÁ HOVADA NEDODRŽUJÍ ANI ZÁKLADNÍ PRÁVO OSN,KTERÉ ČESKÉMU STŘEDOŠKOLÁKU MÁ ZARUČIT DŮSTOJNÝ ŽIVOT,MÍSTO TOHO Z TEBE DĚLAJÍ PRO VLASTNÍ HRABOŠENÍ A KLEPTOKRACII OD 89 UKROŠE V EXEKUCI.
• Až si dokončím základní školu a doučím se němčinu,už se na to těším,tak budu mít např.čecháčkovské vysokoškolské politické pravicové i levicové kapitalisty jako Babiš,Faltýnek,Zeman s Benešovou u zadní části půlek prdele!A mohu se na ně i agentury vysrati
• Ty agentůro, že si byl s ruksakem ve Vrběticích ?
• Až si dokončím základní školu a doučím seněmčinu a už se na to těším,tak budu mít např.čecháčkovské vysokoškolské politické pravicové i levicové kapitalisty jako Babiš,Faltýnek,Zeman s Benešovou u zadní části půlek prdele!A mohu se na ně vysrat!
• Proto svůj čistý vzduch,své pole a lesy bez jedů,bez chemtralů letadel,bez cizích bank,bez otrokářů,bez čmoudů doktorů a bez masek prolhaných politiků a injekcí vystrašených doktorů porušující vlastní svědomí vymytých želé mozků.
• T​AKŽE DÍKY TĚMTO HOVADŮM ,CO MĚ ŠIKANUJÍ KVŮLI NATO,pokud nelezu NATO,USA do řitního otvoru,co mě ZAKAZUJÍ MÍT VLASTNÍ SLUŠNÝ NEZPOLITIZOVANÝ NÁZOR,TAKŽE ZASE ŠIKANA OD PRAVIČÁKŮ KAPITALISTŮ,PIJI I VODU Z ČR,KTERÁ JE PŘEDRAŽENÁ A NENÍ ČESKÁ.
• Však kdo nám tu tahá cizince,cizí banky,bere a rozkrádají za ůplaty,podvody,blbnou voliče idejemi,ideožvásty a ideonesmysly,vše pro vlastní hrabošení,hrabání pro sebe ? Volíme je,politiky okrádače a vlastizrádné.Hnidy a lumpy,vlky,hyeny,mrchožrouty .
• I TA VODA Z JIZERSKÝCH HOR JE O DESÍTKY MILIONŮ PŘEDRAŽENÁ A VLASTNÍ JI ZAHRANIČÍ a to ODSOUHLASILI PRAVIČÁCI KAPITALISTI EXEKUTORSKÁ PŘEDRAŽENÁ,VEXLÁCKÁ MAFIE ÓÓÓÓÓDEES,ANO(FALTÝNEK),STAN,T​AKŽE DÍKY TĚMTO HOVADŮM ,CO MĚ ŠIKANUJÍ KVŮLI NATO,poku...
• KTERÉHO JEŠTĚ ZA UKROŠSKOU MZDU ZNEUŽILI A NEBO MĚ LHALI,ŽE JSEM NEBYL VYBRÁN A VYHLÍŽELI samé ukroše,rumuny,moldavce,NEBO MĚLI KECY ZA BRANAMI JE 10 TISÍC UKROŠŮ MÍSTO TEBE,I TA VODA Z JIZERSKÝCH HOR JE O DESÍTKY MILIONŮ PŘEDRAŽENÁ A VLASTNÍ JI ZAHRANIČÍ
• Máme Českou Republiku.Berme si zpět,co nám patří,hlavně své Zdraví.A to je v Přírodě,na Slunci,při doteku s Půdou a zemí.Zdraví je ve vzduchu plném Slunce,Vůní lesa a potoků,tam kde zpívají ptáci a bzučí včely.To je naše a cizince cizí banky,otrokáře NE!
• Každý se dnes musí rozhodnout sám za sebe.Buď Život,anebo Smrt. Záleží na životním stylu,co jím,co dýchám,jak žiju a jestli se ,vůbec hýbu, zaprděné ovce roznáší jen viry a nemoci a ještě se nechají vakcínovat,aby roznášely nákazy.
• TY PRAVIČÁCKÁ KAPITAListická HOVADA,SI TO UŽ DÁVNO NAPLÁNOVALI v rámci MIGRACE A JEŠTĚ MAJÍ DRZOST MĚ ŽÁDAT O HLAS,KDY PODVODAMA ZBOHATLI,MĚ SLUŠNÉHO STŘEDOŠKOLÁKA,KTERÉHO JEŠTĚ ZA UKROŠSKOU MZDU ZNEUŽILI A NEBO MĚ LHALI,ŽE JSEM NEBYL VYBRÁN A VYHLÍŽELI